Podstawą udanego wesela jest dobra kapela, która zagwarantuje świetną oprawę muzyczną, stworzy niepowtarzalny klimat i porwie gości do tańca, do białego rana. Wybór odpowiedniej kapeli może okazać się najważniejszym aspektem udanej zabawy dla młodej pary i zaproszonych gości. Nudna i nieprofesjonalna ekipa muzyczna zepsuła niejedno wesele. Dlatego wybieraj rozważnie. Zespół Eden to gwarancja dobrego nastroju, wyjątkowego klimatu i pękającego w szwach parkietu. Bawimy do samego rana.

Zespół muzyczny składający się z pięciu artystów, którzy w wysokim stopniu przyswoili umiejętności posługiwania się swoimi instrumentami. Adam Maślanka - gitarzysta i basista oraz wokalista, swą przygodę z grą na instrumentach zaczął w latach dziewięćdziesiątych. Lata doświadczenia gwarantują wysoką technikę. Warstwę wokalną dopełnia kobiecy głos Ewy Bendyk, która również gra na skrzypcach. Stanisław Kamoń to trzeci wokalista, gitarzysta i skrzypek. Damian Michalak obsługuje akordeon i instrumenty klawiszowe. Za warstwę rytmiczną odpowiada operator perkusji - Aleksander Mieszkowski. 

Eden to idealny zespół na wesele. Oferujemy niezwykle szeroki repertuar, składający się z opracowanych do perfekcji, ponad tysiąc utworów znanych artystów, w oryginalnych wersjach lub odpowiednio przearanżowanych przez nas pod okoliczności weselnej zabawy. Z młodą parą uzgadniamy utwór na pierwszy taniec.  

Nie tylko gramy. Oferujemy również niepowtarzalne wodzirejstwo, organizujemy zabawy, zapewniamy wyjątkową konferansjerkę. Możliwość przygotowania wesela w stylu góralskim.