Panujesz organizację wesela i zastanawiasz się jaki zespół wybrać, aby goście bawili się jak najlepiej?

najlepszy zespół weselny małopolska

Jedną z podstawowych rzeczy, o jakie należy zadbać, aby wesele było udane i wszyscy goście dobrze się bawili, to profesjonalny zespół weselny. Nudna i nieprofesjonalna ekipa muzyczna zepsuła już niejedno wesele. Zadbaj o to, aby ten wyjątkowy dzień zapadł w pamięci gości jako udana zabawa w świetnej atmosferze i przy dobrej muzyce!

Najlepszy zespół weselny w Małopolsce!

Eden to idealny zespół weselny, o czym może świadczyć ilość wesel na jakich zagraliśmy oraz liczba zadowolonych gości. Dużym wyróżnieniem dla naszego zespołu było wygranie plebiscytu organizowanego przez Gazetę Krakowską na najlepszy zespół weselny w Małopolsce. Osiągając największą liczbę głosów zajęliśmy pierwsze miejsce, które wyróżnione było artykułem w papierowej wersji gazety.

Najlepszy zespół weselny w Małopolsce! - Zobacz więcej...

„Eden to gwarancja świetnej zabawy, wyjątkowego klimatu i pękającego w szwach parkietu. Bawimy się do samego rana.”

Posiadamy niezwykle szeroki repertuar, składający się z opanowanych do perfekcji piosenek znanych artystów, zarówno w oryginalnych wersjach, jak i przearanżowanych na potrzeby zabawy weselnej. Szybkie piosenki pozwalają rozruszać gości weselnych, ten wolniejsze zapewniają niepowtarzalną atmosferę. Przy naszej muzyce każdy świetnie się bawi!

Nie tylko muzyka.

Zespół Eden, to nie tylko świetna muzyka na każde wesele. Oferujemy również niepowtarzalne wodzirejstwo, zabawy weselne, zarówno te tradycyjne jak i te nowoczesne oraz wyjątkową konferansjerkę.

Zespół weselny Podhale

Jako, że członkowie naszego zespołu wywodzą się z Podhala, góralska tradycja nie jest nam obca. Na życzenie klientów przygotowujemy również prawdziwe góralskie wesele, oczywiście z regionalną muzyką.

najlepszy zespol weselny podhale

Posłuchaj jak gramy - YouTube
Zobacz więcej o nas...