Podstawą udanego wesela jest dobra kapela, która zagwarantuje świetną oprawę muzyczną, stworzy niepowtarzalny klimat i porwie gości do tańca, do białego rana. Wybór odpowiedniej kapeli może okazać się najważniejszym aspektem udanej zabawy dla młodej pary i zaproszonych gości. Nudna i nieprofesjonalna ekipa muzyczna zepsuła niejedno wesele. Dlatego wybieraj rozważnie. Zespół Eden to gwarancja dobrego nastroju, wyjątkowego klimatu i pękającego w szwach parkietu. Bawimy do samego rana.

Nasz skład

Zespół muzyczny składający się z pięciu artystów, którzy w wysokim stopniu przyswoili umiejętności posługiwania się swoimi instrumentami. Stanisław Kamoń to współzałożyciel zespołu a zarazem wokalista, gitarzysta i skrzypek. Swą przygodę z grą na instrumentach zaczął w latach dziewięćdziesiątych. Lata doświadczenia gwarantują wysoką technikę. Warstwę wokalną dopełnia kobiecy głos Ewy Benedyk, która również gra na skrzypcach.  Adam Maślanka to trzeci wokalista oraz basista, który uzupełnia muzykę góralską grą na basach podhalańskich. Czwarty wokal  Mateusz Smarduch to doświadczony klawiszowiec gra również na akordeonie i harmonijce. Jak w każdym zespole, w którym muzyka wykonywana jest w 100 % na żywo, jest prawdziwa perkusja a naszym perkusistą jest Marcin Stefaniak. 
 
Zespół istnieje już od 1999 roku, zaś w obecnym składzie, gramy od 2010 roku.
 

Zespół weselny

Eden to idealny zespół na wesele. Oferujemy niezwykle szeroki repertuar, składający się z opracowanych do perfekcji, ponad tysiąc utworów znanych artystów, w oryginalnych wersjach lub odpowiednio przearanżowanych przez nas pod okoliczności weselnej zabawy. Z młodą parą uzgadniamy utwór na pierwszy taniec.  
 
Nie tylko gramy. Oferujemy również niepowtarzalne wodzirejstwo, organizujemy zabawy, zapewniamy wyjątkową konferansjerkę. Możliwość przygotowania wesela w stylu góralskim.